Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 5714
Nejnovější produkty

Balzám na kůži - Royal lederbalsam

Balzám na kůži

Naše cena: 350.00 Kč

Fatig

Naše cena: 373.00 Kč

Joalis Depreson - Depren

Naše cena: 363.00 Kč

NOVINKY

Jonášová mateřídoušková mast
Základ mateřídouškové masti tvoří bambucké máslo, rostlinný tuk, který se získává ručním lisováním z ořechů afrického stromu Vittelaria paradoxa neboli strom života. Tuk sám o sobě má pro Afričany zázračné účinky a doplněn o aromatické výtažky a silice (mateřídouška, levandule, jedle a borovice) získává v tomto výrobku další příznivé vlastnosti.
Použití:
Mast se aplikuje na kůži nad hrudní kostí v množství velikosti lískového oříšku. Obvykle stačí spotřebovat obsah jednoho kelímku. Aromatické látky, které se z bambuckého másla uvolňují, působí velmi příznivě na dýchací cesty.


Jonášová přesličková mast
Základ přesličkové masti tvoří také bambucké máslo, rostlinný tuk, který se získává ručním lisováním z ořechů afrického stromu Vittelaria paradoxa neboli strom života. Je doplněn o aromatické výtažky a silice (přeslička, geranium, heřmánek a levandule), čímž získává v tomto výrobku další příznivé vlastnosti.
Použití:
K jedné aplikaci použijte množství masti odpovídající velikosti lískového oříšku. Mast rovnoměrně rozetřete po oblasti narušené suché kůže. To je pro efekt zcela postačující. Jonášova přesličková mast působí pozitivně na kvalitu kůže.


Jonášová vrbová mast
Základ vrbové masti tvoří opět bambucké máslo, rostlinný tuk, který se získává ručním lisováním z ořechů afrického stromu Vittelaria paradoxa neboli strom života. Je doplněn o aromatické výtažky a v tomto případě o silice (vrbová kúra, jalovec, levandule a heřmánek), čímž získává ve výrobku další příznivé vlastnosti.
Použití:
Aplikuje se na oblast některého postiženého kloubu. Aromatické látky se kůží vstřebávají a příznivě ovlivňují i další klouby. Jonášova vrbová mast pozitivně harmonizuje celý organismus. Je potřeba ji aplikovat denně po dobu alespoň jednoho týdne.