Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 7798
Nejnovější produkty

Balzám na kůži - Royal lederbalsam

Balzám na kůži

Naše cena: 350.00 Kč

Fatig

Naše cena: 373.00 Kč

Joalis Depreson - Depren

Naše cena: 363.00 Kč

Obchodní podmínky

Podmínky pro nakupování prostřednictvím internetového obchodu www.zdravi-kromeriz.cz se řídí platnou legislativou a dále tímto nákupním řádem.


Ceny zboží

Provozovatel internetového obchodu www.zdravi-kromeriz.cz (dále jen „provozovatel“) není plátcem DPH. Veškeré ceny uváděné na stránkách internetového obchodu www.zdravi-kromeriz.cz (dále jen „e-shop“) jsou uváděny včetně DPH.


Objednání zboží

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost své objednávky a souhlas s nákupním řádem e-shopu.

Po odeslání objednávky přijde na zadaný email objednávka. Provozovatel je oprávněn kupní smlouvu zrušit v případě nenadálého doprodání zboží nebo nemožnosti jeho obstarání do 3 týdnů.

Pokud se nezobrazí informace o odeslání objednávky nebo nedorazí kopie objednávky na zadanou emailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte na e-mail ludmila.lukeszova@seznam.cz


Způsob platby

Dobírka ČR: platba při doručení zboží Českou poštou na fakturační nebo doručovací adresu uvedenou v objednávce

Dobírka mimo ČR: není

Po domluvě je možný osobní odběr

Zpracování objednávky

V případě nejasností má provozovatel (případně jeho odpovědný zástupce) právo kontaktovat zákazníka prostřednictvím poskytnutých údajů. Proto je v zájmu zákazníka zadávat tyto údaje pravdivě, přesně a kompletně.


Dodání zboží

Pohybuje se v rozmezí do 14 pracovních dnů. Na detailu každého výrobku se zobrazuje textová informace o dostupnosti zboží.

Je-li stav skladem, ve většině případů se odeslání zboží pohybuje v rozmezí 1 - 5 pracovních dnů. Na detailu každého výrobku se zobrazuje textová informace o dostupnosti zboží.

V případě doprodání zásob, nebo zakázkových objednávek může dojít k prodloužení dodací lhůty v termínu do 3 týdnů z důvodu procesu výroby. Provozovatel se zavazuje dle svých možností, v zájmu svém a především s ohledem na zákazníka, snížit dodací lhůtu na nejkratší možnou dobu. Pokud dodací doba překročí dobu přiměřenou obecné dostupnosti konkrétního druhu zboží, má zákazník plné právo zrušit svoji objednávku, a to telefonicky, případně formou emailu.


Způsob doručení

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty. Cena zboží nezahrnuje poštovné dle platných sazeb.


Převzetí zboží

Příjemce zboží má povinnost překontrolovat, že je obal neporušený a zásilka nenese zjevné znaky poškození. Případné poškození ohlásí přepravci nebo provozovateli e-shopu nejpozději do 3 dnů od doručení zásilky.


Možnost vrácení zboží bez udání důvodu

U zboží nakoupeného prostřednictvím e-shopu má zákazník (spotřebitel) právo do 14 dnů od doručení zboží nárok na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené či jinak znehodnocené. Zboží musí být odesláno nejpozději 14. den od data doručení zákazníkovi na adresu provozovatele.

Po jeho doručení bude zákazníkovi nejpozději do 30 dnů zaslána částka odpovídající plné kupní ceně zaplacené za zboží na jím udané číslo bankovního účtu, případně v hotovosti poštovní složenkou či jinak na základě vzájemné dohody.


Ochrana osobních dat

Internetový obchod www.zdravi-kromeriz.cz si váží důvěry zákazníka a zavazuje se, že bude chránit data, která byla uvedena při realizaci objednávky.

Adresní a identifikační údaje včetně kontaktů mohou být využity pouze provozovatelem internetového obchodu a to pouze pro účely statistického zpracování, přímé komunikace se zákazníkem a také k zasílání novinek o nových produktech.